Grįžti atgal

Obliuotų lentų specifikacijos

Terasinių lentų iš Sibiro maumedžio specifikacijos

Sibiro maumedis - tai medis, turintis išskirtines retas savybes. Be cheminio apdorojimo, laikui bėgant, jis išsaugo visas aukštos kokybės medienos savybes. Sibiro maumedis yra viena iš medžio rūšių, labiausiai atsparių atmosferos poveikiui. Tai pirmiausia nulemia specifinė jo sakų sudėtis.

Maumedžio sakai yra tolygiai pasiskirstę tarp medžio plaušų ir veikia kaip antiseptikas, tai reiškia, kad saugo nuo drėgmės, grybelinių susirgimų ir vabzdžių - kenkėjų. Pagal atsparumą puvimui maumedis lenkia daugumą medžio rūšių. Bėgant laikui jo atsparumas puvimui tik didėja, mediena įgauna stiprumo ir patvarumo. Dažniausiai jis naudojamas lauko darbams vietoj chemiškai apdorotos  medienos.

Maumedis - ekologiškai švari, komfortiška ir šilta statybinė medžiaga. Ji praktiškai nepakeičiama tuo atveju, kai cheminis medinių konstrukcijų apdorojimas yra neleistinas, bet yra būtina užtikrinti atsparumą atmosferos poveikiui, pavyzdžiui, vaikų žaidimų aikštelės ir pan.
Ekstremaliomis oro sąlygomis augantis medis turi ypač siauras rieves ir tankią struktūrą.Tai suteikia daugiau lankstumo ir atsparumo  gaminiams.

Grįžti atgal