Grįžti atgal

Briketų kūrenimo charakteristikos

Kūrenimo medžio pjuvenų briketais privalumai

RUF tipo medžio pjuvenų briketai yra klasikinis kieto kuro tipas skirtas apšildyti ne tik gyvenamuosius namus bet ir individualius butus, kotedžus. Tai ekonomiškas, ekologiškas, itin populiarus bei tausojantis aplinką kietas kuras. Specialistų apskaičiavimais kūrenami medžio pjuvenų briketai palieka žymiai mažiau dervų bei pelenų ir yra bent du kartus kaloringesni negu skaldytos malkos. Dėl mažo sieros kiekio naudojant medžio pjuvenų briketus rečiau reikes valyti kaminą, katilą, krosnį ar židinį.

Informacija pirkėjams: Gaminant medžio pjuvenų briketus, nenaudojame jokių cheminių priedų, klijų ar kitų rišamųjų priemaišų. Briketus užsakyti galite internetu, el.paštu info@e-briketai.lt arba paskambinę tel.: (8 - 686) 61 590 darbo dienomis nuo 8.00 - 17.00 val. Didmeninei briketų prekybai: maišelius krauname ant padėklų ir aptraukiame plėvele transportavimui. Galime pasiūlyti itin didelių kiekių briketų pastovų tiekimą.

Namų apšildymas pjuvenų briketais. Techniniai duomenys

Pjuvenų briketų energinė vertė: ~ 20,5 MJ / kg,
Pelenai: paprastai 0,40 %
Drėgmė: 7 %
Vieno RUF medžio pjuvenų briketo dydis: 15x9x6 cm
Atitikties DIN 51731 norma. Standartinė pakuotė - po 10 kg maišai (12 briketų).Vienas padėklas - 96 maišai (960 kg).

Medžio pjuvenų briketai. Naudojimo šildymui privalumai

1. Viena tona medžio pjuvenų briketų pakeičia penkis kubinius metrus skaldytų malkų. Medienos briketus labai patogu sandėliuoti ir naudoti. Tik įsivaizduokite, viena tona briketų užima tik 1 kv.m. patalpos ploto. Vietoj beformės malkų krūvos, iškrautos vidury kiemo, kurią dar reikia sunešti ir sudėti į malkinę, jūs gaunate tvarkingai ant padėklo sudėtus medžio pjuvenų briketus.
2. Ilga briketų degimo trukmė. Medžio pjuvenų briketai dega 3-4 kartus ilgiau negu įprastos skaldytos malkos. Tai reiškia, kad apšildyti namą prikrauti kuro į krosnį reikia žymiai rečiau.
3. Medžio pjuvenų briketai išskiria du kartus daugiau šilumos negu įprastos malkos. Jų kaloringumas beveik lygus akmens anglies kaloringumui. Be to, jie teikia nuolatinę temperatūrą viso degimo metu ir dega su minimaliu dūmų kiekiu, nešaudo, nekibirkščiuoja.
4. Medžio pjuvenų briketams sudegus, lieka 0,5% pelenų, kuriuos galima panaudoti kaip puikią trąšą. Palyginimui, deginant anglį, susidaro iki 40% pelenų ir šlako, kuriuos dar reikia utilizuoti, nes jie niekam netinkami.
5. Deginant medžio pjuvenų briketus nesusidaro jokios kenksmingos lakiosios medžiagos. Taigi, briketai yra vieni ekologiškiausi iš kuro rūšių.
6. Naudojant medžio pjuvenų briketus, katilų, pečių ir židinių valymo ir aptarnavimo sąnaudos žymiai sumažėja, o įrengimų tarnavimo trukmė žymiai pailgėja.
7. Kūrenimo išlaidos paprastai yra daug mažesnės negu naudojant įprastas malkas arba anglį.

Grįžti atgal