Grįžti atgal

Apie mus

Pjuvenų briketai, pjuvenų granulės, skaldytos malkos kūrenimui

Mūsų įmonė UAB "Amber Alliance" gamina ir parduoda šį kietą bio kurą bei medienos gaminius:

1. RUF standarto medienos pjuvenų briketai. Pjuvenų briketai yra pagaminti iš maumedžio medienos pjuvenų. Parduodama briketų produkcija atitinka DIN 51731 normas.
2. Medienos pjuvenų granulės. Pjuvenų granulės yra pagamintos iš spygliuočių medienos bei atitinka DIN Plus* kieto kuro standartus.
3. Skaldytos malkos ir natūralaus drėgnumo malkos (iš uosio, ąžuolo, beržo, juodalksnio, alksnio). Mažmeninė ir didmeninė prekyba skaldytomis malkomis.
4. Obliuotos terasinės lentos bei dailylentes. Sibiro maumedžio lentos.
5. Dirbame visoje Lietuvoje, Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje bei kituose miestuose.

Prekyba medžio pjuvenų granulėmis ir briketais. Kokybės reikalavimai

Mūsų įmonės gaminamos ir parduodamos medžio pjuvenų granulės ir pjuvenų briketai yra sertifikuoti DIN CERTCO (Vokietija) sertifikavimo organizacijoje pagal DIN + standartą. Tai reiškia, kad visa mūsų gamybos linija atitinka tiek techninius, tiek ekologinius Europos sąjungos nustatytus standartus. DIN+ standartas atitinka Europos standartą EN 14961-2:2011.

Kokybiškas kietas kuras iš pirmų rankų

Mūsų įmonė kieto kuro (briketai, pjuvenų granulės, skaldytos malkos) produkciją bei obliuotas terasines lentas gamina ir parduoda pati be jokių tarpininkų. Utenos rajone esame įsteigę kieto kuro fabriką su ES standartus atitinkančiomis gamybos linijomis. Galime pasiūlyti didelius kiekius didmenininkams. Produkciją eksportuojame į tokias užsienio šalis kaip Lenkija, Vokietija bei Danija. Kietą biokurą taip pat parduodame ir pristatome visoje Lietuvoje.

 

Grįžti atgal